Zápasy 5. kola okresního přeboru skupina 1.-8. místo

Dne 26.5.2013 jsme zajížděli no Pěnčína,kde jsme hráli s Turnovem A a s družstvem Martinic

1.zápas

Rovensko - Pěnčín-Turnov A  5:6

Branky: Patrik 3,Táda,vlastní

V Pěnčíně nás přivítalo velice nevlídné počasí,pršelo a bylo 7°C.......

Hrál se velice vyrovnaný zápas,kluci makali a brzy jsme vedli o dvě branky 4:2,soupeř se ale nevzdal a dokázal do poločasu srovnat na 4:4

V druhém poločase se hrál nadále vyrovnaný fotbal,dle mého názoru místy až velmi tvrdý -viz.likvidační zákrok na Kubu,ale to je věc názoru a v Turnově se mnou určitě souhlasit nebudou.Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Turnova,když dokázali dát branku z autu hlavou!Kluci byli zklamaní,ale zápas odehráli velmi dobře a zaslouží velkou pochvalu.

2.zápas

Rovensko-Martinice 6:3

Branky:Patrik 3,Táda,Kuba,Sebik

Zápas ovlivnilo zklamání z předchozího prohraného zápasu a také fakt,že kluci z Martinic také umí hrát velmi dobrý fotbal...

Hodnocení: První zápas se nám herně vydařil,kluci makali a zápas byl vyrovnaný se spoustou hezkých akcí na obou stranách.Hůře jsme se vyrovnávali s tvrdostí,ale s tím si musíme také umět poradit.Druhý zápas byl náročný na psychiku,zejména,když jsme nedali rychlé góly.Kluci myslím měli ten den fotbalu dost,zejména po té psychické stránce.Je potřeba doma trochu atmosféru odlehčit a nedělat z výsledků takovou vědu.Pořád máme před sebou malé děti,které chceme zejména učit se fotbalem bavit.